Vše, co potřebuješ, přehledně a na jednom místě.

Volna, pracovní dny, extra směny, svátky, poznámky i přátelé.

Jak by měl vypadat směnný provoz 21. století

Ve světě moderních technologií je zbytečné udržovat zastaralé postupy plánování. Odložte tužku a papír a přejděte na moderní způsoby plánování, které vám přinesou řadu výhod.

Flexibilita

Zastaralé způsoby směnného provozu mají negativní dopady na rodinný i společenský život. Flexibilní plánování směn může pomoci vyřešit organizaci vašeho volného i pracovního života. S aplikacemi jako je Šichtovník můžete získat větší volnost své pracovní doby.

Transparentnost

Mějte přehled o směnách - nejen svých, ale také kolegů na vašem pracovišti. Díky chytrému kalendáři víte přesně na jaké směně budete pracovat několik měsíců dopředu. Plánování rodinné dovolené a aktivit s přáteli bude hračka.

Kontrola

Pomocí úprav šichet vidíte změny ve vašem pravidelném cyklu. Vědět vyjímky ve vašich směnách se hodí nejen kvůli plánování budoucích aktivit, ale také máte vždy pod kontrolou kolik jste v daném měsíci odpracovali směn.

100000+ uživatelů cítí, že jim Šichtovník zjednodušil jejich život.

Aplikováním moderních technologií do běžného života můžete získat možnosti, o kterých jste si celý život mysleli, že pro vás jsou nedostupné. Nemusíte měnit práci, abyste získali flexibilitu pracovní doby a přehled o svém volném čase.

Staňte se součástí komunity Šichtovníku.

Šichtovník se snažíme neustále vylepšovat a proto nám záleží na vašem názoru. Můžete nám pomoci vyplněním krátkého dotazníku.

Chybí vaše směna ?

Podívejte se na pár jednoduchých kroků, jak vaší firmu přidat.

Chybějící firma

Nejste-li schopni svojí firmu v aplikaci vyhledat, klikněte na tlačítko "Chybí zde Vaše firma..." a vaše směny nám popište nebo přidejte fotku jejich rozpisu.

Popis směn

Popište nám na jaké směně pracujete, popřípadě i ostatní směny ve vaší firmě. Pokud máte možnost, zašlete fotografii rozpisu.

Dáme vám vědět

Jakmile se k nám váš požadavek dostane, vaší firmu do seznamu přidáme a obratem vás budeme informovat. Potom jen stačí seznam firem aktualizovat gestem tažení dolů.

Naše řešení

Jste moderní firma?

Díky technologiím lze dnes plánování šichet zefektivnit. Je možné vytvořit nástroje pro vaše zaměstnance i mistry, a získat tak absolutní přehled a ušetřit si čas.

Proč si vybrat nás?

Šichtovník byl vytvořen ve spolupráci s desítkou předních firem fungujících ve směnném provozu. Díky tomu jsme byli schopni vyvinout nástroj, který denně využívají tisíce zaměstnanců. Kvalitu našeho řešení si můžete snadno ověřit díky hodnocení aplikací na App Store a Google Play.

1
Ušetřete čas svým zaměstnancům
3
Mějte kontrolu nad svým provozem
2
Získejte přehled
4
Zvyšte efektivitu

Napište nám

Budeme reagovat hned jak se k nám váše zpráva dostane.

Předmet :

Počet zaměstnanců :